STAFF
SPEAK

pn-pt 10-18
sobota 10-14

O NAS

Firma STK-GSM zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń elektronicznych. Głównie zajmujemy się telefonami komórkowymi, smatfonami oraz tabletami. Tworząc markę STK-GSM realizowałem swoje marzenia oraz rozwijałem swoje zamiłowanie do nowoczesnych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży GSM gwarantuję Państwu, że oferowane towary i usługi są najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, satarając się odpowiedzieć na wyrażane przez niego potrzeby. Dzięki nowoczesnym narzędziom i innowacyjnym urządzeniom serwisowane telefony są zawsze przywracane do stanu fabrycznego, zgodnego z wytycznymi producenta. Serwisujemy i wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek dostępnych na rynku: Alcatel, Allwiev, Apple, Asus, BlackBerry, CAT, Honor, HTC, Huawei, Kiano, Kruger&Matz, Lenovo, LG, Manta, Maxcom, Meizu, Microsoft, Motorola, myPhone, Nexus, Nokia, Prestigio, Samsung, Sony, SonyEricsson, UMI, Wiko, Xiaomi, ZTE i wiele innych niszowych marek.

Oddając telefon do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że jest on w dobrych rękach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naprawiamy telefony wykorzystując oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Zapewniamy satysfakcję z jakości napraw, zadbamy o niskie koszty, a na wykonane usługi dajemy gwarancję.

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę akcesoriów do telefonów i smartfonów. Bez problemu dobierzemy do Państwa telefonu pokrowiec, szkło hartowane, przewód USB, ładowarkę sieciową lub samochodową, uchwyt do auta, baterię itp. Oferowane przez nas akcesoria są bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie.

Prowadzimy w naszym sklepie skup, sprzedaż, oraz zamianę urządzęń elektronicznych. Głównie są to telefony, smartfony, tablety, oraz laptopy. Gwarantujemy wysokie ceny za skupowane telefony. Sprzedawane smartfony mają realne i rynkowe ceny. Z chęcią zamienimy Twój stary model na nowszy z niewielką dopłatą z Państwa strony. Zapraszamy do zoapoznania się z naszą ofertą.

 

Dziękuję za zainteresowanie naszym sklepem i serwisem. Liczymy, że nasza oferta sprostała Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz ponownego odwiedzenia naszej strony i  punktu handlowego w centrum Lublina.

Przemysław Pizoń